CZym jest BUENA VISTA?

Jak sama  nazwa wskazuje dobrym widokiem – na przyszłość, na sukces, na dziś, na jutro, na co tylko zechcesz.

 

Kim jest Buena Vista Media Group?

Przede wszystkim zgranym zespołem ludzi doświadczonych, ale wciąż pełnych pomysłów, otwartych na nowe wyzwania. Wśród nas są copywriterzy, graficy, informatycy, specjaliści od social mediów, fotografowie, a także osoby potocznie zwane „ogarniaczami rzeczywistości”. Wszyscy pełni zapału, chęci, czasem trochę zakręceni, ale wciąż zachowujący profesjonalne podejście.

Czym się zajmujemy? Specjalizujemy się w komunikacji i kontaktach z mediami, jednak nieobce są nam projekty związane z organizacją eventów, tworzeniem stron www, prowadzeniem kanałów w social mediach, produkcją gadżetów, projektowaniem graficznym i wieloma innymi zadaniami. Staramy się, aby nasi Partnerzy zawsze byli zadowoleni ze współpracy z nami – bez względu na to, co jest jej przedmiotem. Stawiamy na długofalowe relacje i zrozumienie potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Funkcjonujemy w „kole chaosu”, ale bardzo je lubimy i czerpiemy z tego dużo radości!

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.