Witamy w DZIALE KARIERA

BYCIE CZĘŚCIĄ BUENA VISTA MEDIA GROUP TO COŚ WIĘCEJ  NIŻ TYLKO PRACA I CODZIENNY OBOWIĄZEK.
KAŻDEGO DNIA DBAMY O WZAJEMNE RELACJE MIĘDZY SOBĄ, BUDUJĄC PRZYJAZNĄ KULTURĘ ORGANIZACYJNĄ,
W KTÓREJ LICZY SIĘ CZŁOWIEK I JEGO OSIĄGNIĘCIA.

 

Chcesz rozwinąć skrzydła w branży PR & Marketing?

Jesteś osobą kreatywną, lubisz wyzwania i umiesz przelewać swoje myśli na papier?

Media społecznościowe to Twoje naturalne środowisko?

A może kręci Cię organizacja eventów?

Jeżeli na przynajmniej dwa z powyższych pytań odpowiedziałaś/-eś twierdząco,
jesteś na najlepszej drodze, by dołączyć do naszego zespołu!

 

Jeśli poniżej nie widzisz żadnej oferty, najprawdopodobniej w tym momencie nie prowadzimy procesu rekrutacji do naszego zespołu. Niech Cię to nie zniechęci. Wyślij nam swoje CV i napisz, dlaczego chciałbyś z nami pracować, a dołączymy Twoje zgłoszenie do naszej bazy i weźmiemy je pod uwagę przy okazji następnej rekrutacji. Korespondencję prosimy słać na adres: rekrutacja@bvmg.pl

Pamiętaj! Wysyłając do nas swoją aplikację, nie zapomnij do niej dołączyć klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych DU Nr 133 poz. 883).”

 


 

AKTUALNIE POSZUKUJEMY

 

OSOBY ze znajomością Języka Niemieckiego


BVMG-ogloszenie-o-prace-DE


copywritera

 

Agencja kreatywna Buena Vista Media Group poszukuje do swojego zespołu specjalisty w zakresie twórczego pisania tekstów.

 

Wymagania:

  • znajomość zasad języka polskiego;
  • elokwencja;
  • lekkie pióro;
  • dobra organizacja pracy.

 

Cenimy sobie profesjonalistów, dużą wagę przywiązujemy do wysokiej kultury osobistej i pozytywnego nastawienia.

Jako agencja podejmujemy się realizacji różnorodnych działań związanych z szeroko rozumianym PR-em. Wykonujemy dla naszych Partnerów szereg zleceń – od sloganu billboardowego, poprzez tworzenie materiałów prasowych, aż po content strony www. Dlatego szukamy do zespołu osoby, która z łatwością poradzi sobie z każdym z tych zadań.

Jeśli posiadasz wspomniane umiejętności i zainteresowała Cię nasza oferta to zapraszamy do przesyłania CV wraz z portfolio na adres: rekrutacja@bvmg.pl.

 

grafika komputerowego

 

Agencja kreatywna Buena Vista Media Group poszukuje do współpracy osobę wyspecjalizowaną w obszarze projektowania graficznego.

 

Wymagania:

  • umiejętność tworzenia różnych form komunikacji wizualnej;
  • poczucie estetyki;
  • interesujące portfolio;
  • dobra organizacja pracy.

 

Cenimy sobie profesjonalistów, dużą wagę przywiązujemy do wysokiej kultury osobistej i pozytywnego nastawienia. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, odległość nie stanowi dla nas problemu.

Jako agencja podejmujemy się realizacji różnorodnych działań związanych z szeroko rozumianym PR-em. Wykonujemy dla naszych Partnerów szereg zleceń – od projektu ulotki, poprzez kampanię billboardową, aż po projekt strony internetowej. Dlatego szukamy osoby, która z łatwością poradzi sobie z każdym z tych zleceń.

Jeśli posiadasz wspomniane umiejętności i zainteresowała Cię nasza oferta to zapraszamy do przesyłania CV wraz z portfolio na adres: rekrutacja@bvmg.pl.

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.