Co robimy?

Foto i video

Event marketing

Reklama

E-PR i WWW

Public relationsStwierdziłeś, że dotychczasowe formy promocji to za mało i chcesz spróbować czegoś nowego? Proponujemy foto i wideo marketing, który powoli przenika z niszy na salony. Dzięki połączeniu contentu foto i video z przestrzenią tak ogromną jaką jest Internet, można uzyskać niesamowite efekty oraz dotrzeć do szerokiej grupy potencjalnych odbiorców, a nawet partnerów.Chcesz zaprezentować swoją firmę w miły dla oka sposób? Masz spotkanie z potencjalnym partnerem? Pamiętaj, że pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz, postaraj się, żeby było ono jak najlepsze. Sięgnij po niekonwencjonalne rozwiązania. Zdjęcia lub film promocyjny godnie zastąpią dokumenty, wszelkiego rodzaju pisemne instrukcje, albo niezbyt efektowne prezentacje. Nie bez powodu zwykło się mawiać, że jedno zdjęcie może wyrazić więcej niż tysiąc słów, a każde z nich niesie za sobą inną historię. Ileż zatem można przekazać łącząc ze sobą kilkanaście, kilkadziesiąt, kilkaset fotografii…?

Nie myl tego jednak z reklamą telewizyjną, to nie ta droga!W reklamie telewizyjnej komunikacja jest jednostronna. W foto i wideo marketingu zależy nam na większej interaktywności. W jaki sposób? Odbiorcy poprzez wiadomości, komentarze mogą od razu reagować na materiał.W związku z tym mamy kilka propozycji. Możemy wykonać sesję zdjęciową albo nakręcić film prezentujący Twoją firmę „od kuchni”, zaprezentować oferowane przez Ciebie produkty lub usługi, podjąć się realizacji filmów korporacyjnych, instruktażowych, czy okolicznościowych.Nasza specjalnością są również wirtualne spacery, które podniosą atrakcyjność Twojej oferty, oddając niezwykły klimat danego miejsca czy obiektu. Ta interaktywna forma prezentacji doskonale sprawdzi się szczególnie w takich obszarach, jak: hotele, pensjonaty, restauracje, sale weselne, obiekty rekreacyjne, nieruchomości na sprzedaż/wynajem czy muzea i zabytki.Stworzenie takiej kreacji graficznej to jeszcze nie wszystko. Warto zadbać o jej obecność i aktywne życie w wirtualnej przestrzeni, uwzględniając dystrybucję materiału oraz jego pozycjonowanie. Tym też możemy się zająć!

 

 

Event marketing to w Polsce zjawisko wciąż jeszcze młode i często niedoceniane, kojarzone głównie z organizacją imprez. Pojęcie to kryje w sobie jednak znacznie więcej. To rozwijająca się forma promocji firm, marek, idei, która odgrywa coraz poważniejszą rolę w budowaniu relacji z klientami. Dlaczego? Bo to idealny sposób, żeby wyjść na przysłowiowe ulice oraz namacalnie budować wizerunek i kształtować swoją opinię społeczną.

 

 

Nie można jednak event marketingu traktować wyłącznie jako formy promowania marki na zewnątrz. Obok wszystkich działań, które są nastawione na klientów zależy nam także na wewnętrznym scalaniu firmy – o motywację pracowników oraz ich wzajemną integrację.

 

 

Jeśli więc chcesz zorganizować konferencję, briefing dla mediów czy imprezę integracyjną dla swoich pracowników, jesteś w dobrym miejscu. Nasz zespół eventowy zajmie się koncepcją, organizacją i koordynacją Twojego wydarzenia. Mamy na uwadze, że jest to złożony mechanizm, który musi być spójny z koncepcją firmy oraz wyznawanymi przez nią wartościami. Dzięki temu, każde wydarzenie jest unikatowe dla danego klienta, a ilość możliwych form realizacji event marketingu w naszym wydaniu jest właściwie nieograniczona! Wszystko bowiem zależy od kreatywności, a nam na pewno jej nie brakuje.

 

 

Pamiętaj też, że trudno sobie wyobrazić dobry event bez odpowiedniej reklamy czy elementu Public Relations! 😉

 

Przekonaj się, jak wiele możemy zaprojektować dla Ciebie. Mamy umiejętności w tworzeniu kreatywnej grafiki – bardzo ważnego elementu w komunikacji wizualnej. Wymyślamy, projektujemy, wdrażamy. Nasze możliwości projektowe sprawdzą się zarówno przy budowaniu wizerunku od podstaw, a także rebrandingu i odświeżaniu Twojej marki.

 

 

Organizujesz konferencję dla swoich Partnerów, a może prezentujesz swoją firmę na targach? Zaprojektujemy Twoje stoisko, przygotujemy i wyprodukujemy gadżety sygnowane Twoim logo, dzięki którym Twoja firma będzie wyróżniać się na tle konkurencji!

 

 

Jeśli jednak preferujesz reklamy w prasie, radiu czy telewizji to także przyjdziemy Ci z pomocą. Mamy świadomość, że ta klasyczna forma w dalszym ciągu trafia do ogromnej ilości osób, w tym Twoich potencjalnych klientów. Aby była ona skuteczna pomożemy Ci zdefiniować grupę odbiorców, dobierzemy odpowiednie medium oraz zbudujemy kampanię od podstaw.

 

 

Jeśli marzysz o czymś niestandardowym, opracujemy koncepcję kreatywnej reklamy outdoorowej. Zrealizujemy ją od początku do końca i będziemy monitorować jej efekty. Pamiętaj, że outdoor to nie tylko billboardy i banery!Newsletter, mailing, jednorazowa wysyłka okolicznościowa? Opracujemy dowolną kampanię e-mail marketingową oraz rozdystrybuujemy ją do Twojej bazy kontaktów. Wspomożemy Cię kompleksowo zarówno w zakresie koncepcji, projektu graficznego, opracowania treści, przygotowania bazy adresów, jak i samej wysyłki, jej analizy oraz oceny przełożenia na konwersję. E-mail marketing wciąż jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na dotarcie z komunikatem do odbiorców.Pomożemy Ci postawić stronę internetową, dopasowaną do Twoich celów biznesowych oraz wizerunkowych. Przy współpracy z grafikami oraz informatykami zadbamy o jej layout, elementy wizualne oraz treść zarówno pod kątem merytoryki, jak i pozycjonowania.Media społecznościowe to siła i motor napędowy zarówno sprzedaży produktów oraz usług, jak i zdobywania zaufania klientów. Mamy szerokie doświadczenie w prowadzeniu komunikacji na takich platformach jak Facebook, Twitter, Youtube, LinkedIn, Google+, Instagram i Pinterest. Zaufaj nam, a pomożemy Ci zbudować zasięg marki oraz zgromadzić wokół niej angażującą się społeczność.Masz stronę internetową, ale wydaje Ci się, że Twoi klienci nie są w stanie jej znaleźć w wyszukiwarkach? Daj nam szansę, a dzięki narzędziom SEO wypromujemy Twoją witrynę, aby wskoczyła na pierwsze pozycje w wynikach wyszukiwania. Dokonamy audytu istniejącej strony, zastosujemy narzędzia optymalizacji i pomożemy Ci stworzyć treści oraz dobrać słowa kluczowe w taki sposób, aby Twoja firma była jak najbardziej widoczna w sieci.Content marketing is a king. W myśl tej zasady, podejmiemy się prowadzenia bloga firmowego, poradnikowego czy wizerunkowego, nastawionego na dystrybucję dobrych jakościowo i merytorycznych tekstów z zakresu prowadzonej działalności.Obecność w Internecie nie  obędzie się bez wsparcia reklamowego na różnych platformach. Dla Twojej marki zaplanujemy i poprowadzimy kampanie reklamowe zarówno w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Youtube, Instagram), jak i w wyszukiwarkach (kampania linków sponsorowanych Google AdWords). Nawiążemy w Twoim imieniu współpracę z digital influencerami: blogerami oraz vlogerami.

 

 

Poprzez spersonalizowane komunikaty prasowe, informacje produktowe, artykuły sponsorowane oraz komentarze eksperckie, tworzone przez doświadczony zespół copywriterów, pomożemy Ci zaistnieć w mediach tradycyjnych oraz elektronicznych.

 

 

Od wielu lat tworzymy i aktualizujemy ogólnopolską, lokalną oraz zagraniczną bazę mediów, co pozwala nam docierać do szerokiego grona odbiorców oraz budować długotrwałe i pozytywne relacje z dziennikarzami, a także zespołami redakcyjnymi. Wszystko to jest naszym chlebem powszednim.

 

 

Pomożemy Ci także ustalić Twoje cele biznesowe i w oparciu o nie przygotujemy harmonogram kampanii media relations. Nasz zespół chętnie pomoże Ci na każdym etapie kampanii: koncepcji, planowania, budżetowania oraz realizacji.

 

 

Każda kampania jest przez nas szeroko monitorowana w prasie oraz Internecie a wyniki monitoringu analizowane, aby kolejne kampanie były jeszcze efektywniejsze i osiągały założone przez Ciebie cele.

 

 

Poprowadzimy też wirtualne biuro prasowe Twojej firmy: odpowiemy na wszystkie pytania dziennikarzy, w ciekawy i konsekwentny sposób zestawimy ze sobą materiały prasowe, zdjęcia oraz inne materiały komunikujące o Twojej marce.

 

 

W dobie dominacji Internetu, kiedy to wiele osób za pośrednictwem forów internetowych, blogów i serwisów społecznościowych wymienia informacje na temat pracodawców, dobra reputacja firmy jest bardzo ważna. Nie tylko pozwala pozyskać najzdolniejszych pracowników i wydać mniej na kampanię rekrutacyjną, ale również wypracować lepsze relacje z własnym personelem. Chętnie pomożemy Ci w zakresie działań employer branding. Opracujemy strategię, wdrożymy ją na wybranych przez Ciebie polach komunikacji. Sprawimy, że Twoi pracownicy będą najlepszymi ambasadorami Twojej firmy, jednocześnie wspierając osiąganie przez nią celów biznesowych.

 

 

Jeśli Twoja firma jest na rynku od niedawna lub przechodzi zmiany organizacyjne, z przyjemnością opracujemy dla Ciebie nowy system identyfikacji wizualnej. Nasi graficy zakasują rękawy, żeby opracować i zaprojektować dla Ciebie odpowiednie logo, kolorystykę oraz plan zastosowania ich w komunikacji.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.